Pad maszynowy 16'

24,66 zł*

Natychmiast dostępny, czas dostawy 1-3 dni

Pady - kolor
Numer produktu: 16brown
Informacje dot. produktu "Pad maszynowy 16'"
W czasie mycia posadzki maszyną czyszczącą-automatem szorowarką lub szorująco zbierającym możemy użyć szczotki lub specjalnego trzymaka na który nakłada się wymienny wkład potocznie zwany padem.
Pady:
Pad biały:
Bardzo miękki pad przeznaczony zwłaszcza do polerowania na niskich obrotach. Może go również użyć do mycia delikatnych powierzchni niezabezpieczonych lub zabezpieczonych powłoka polimerową oraz do codziennej pielęgnacji posadzek o bardzo małym stopniu zabrudzenia.
Pad czerwony:
Przeznaczony do codziennego mycia szorowarką wszelkiego rodzaju typów podłóg zabezpieczonych i niezabezpieczonych. W niektórych przypadkach (zależy to od jakości nałożonej na posadzkę powłoki polimerowej ) można go użyć do „lekkiego” polerowania posadzki zabezpieczonej. Świetnie nadaje się również do mycia podłóg drewnianych, na halach sportowych i miękkich wykładzin jak np. "tarkett".
Pad zielony:
Pad ten ze względu na twardość przeznaczony jest do intensywnego czyszczenia, szorowania posadzek mocno zabrudzonych (polecamy doskonałą do tego celu szorowarke bateryjną o dużym nacisku) Stosowanie padów w kolorze zielonym zwiększa szybkość pracy oraz skuteczność usuwania zanieczyszczeń na wszelkich rodzajach posadzek twardych. Można go również zastosować do usuwania wierzchnich warstw polimeru z powłoki w ten sposób zabezpieczonej w celu jej renowacji.
Pad brązowy:
Pad do gruntownego doczyszczania lub mocno zabrudzonych posadzek. Stosowany głównie w celu usunięcia wszelkiego rodzaju powłok polimerowych, wosków itp. Stosowany wszędzie tam gdzie istnieje obawa uszkodzenia powierzchni twardym padem w kolorze czarnym.
Pad czarny:
Pad do gruntownego doczyszczania posadzek, usuwania wszelkiego rodzaju polimerów, akryli oraz nagromadzonych warstw zanieczyszczeń poprzez szorowanie. Nie zaleca się stosowania pada czarnego na posadzkach delikatnych podatnych na uszkodzenia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.