O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży maszyn czyszczących. Szef naszego serwisu, Janusz, maszynami czyszczącymi zajmuje się już ponad 20 lat. Dla niego i naszych serwisantów – Bartka, Mateusza, Pawła i Jurka, żadna maszyna nie ma tajemnic. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów od już kilku lat zajmujemy się sprzedażą części zamiennych do maszyn czyszczących, zarówno oryginalnych części od producentów, a także tańszych zamienników. Dzięki wieloletniemu działaniu w branży posiadamy również sporą gamę sprzętów używanych, a także części używanych. Więc jeśli Twój budżet jest ograniczony, zadzwoń do nas, na pewno coś doradzimy i znajdziemy rozwiązanie. 

Dzięki długiej pracy w branży sprzątania naszym największym atutem jest nasze doświadczenie oraz wiedza, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami i partnerami. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę środków czystości do zastosowania zarówno profesjonalnego jak i domowego. Swoich dostawców wybieramy na podstawie doświadczenia nabytego używaniem środków przez nasz zespół, dzięki czemu możemy zapewnić swoich klientów o skuteczności i efektywności. 

Swoją ofertę systematycznie powiększamy o kolejne produkty ułatwiające utrzymanie czystości nie tylko w domu, ale także w biurach czy takich placówkach jak szkoły, szpitale, hotele, magazyny, hale produkcyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo również odkurzacze, myjki, zamgławiacze, mopy, wózki do sprzątania. Zapewniamy swoim klientom pełną opiekę posprzedażową. 

Największą zaletą kupowania sprzętu w naszym sklepie jest możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Jeśli nie masz doświadczenia ze sprzętem sprzątającym napisz do nas, opisz nam swoje potrzeby, a my wskażemy Ci jaki sprzęt będzie dla Ciebie odpowiedni. A jeśli Twój budżet jest ograniczony – zajrzyj do naszej oferty na sprzęt używany. Myjki używane w naszej ofercie są po pełnym przeglądzie serwisowym, odnowione, mają wymienione wszystkie części, których działanie nie było 100% sprawne. Ponadto na myjki dajemy 6 miesięcy gwarancji i oczywiście zapewniamy opiekę posprzedażową.